Najtańszy kredyt gotówkowy - kalkulator

kalkulator kredytu gotówkowego
Fot.: flickr.com
Udostępniłem na stronie profesjonalny kalkulator rat kredytu gotówkowego, który pozwoli Ci zminimalizować całkowity koszt pożyczki gotówkowej. Kredyty konsumencie charakteryzują się zwykle dość wysoki oprocentowaniem. Więc zestawienie ofert pozwala zauważyć różnicę pomiędzy najtańszą i najdroższą propozycją w kalkulatorze. Ten rodzaj pożyczek gotówkowych jest ostatnio najpopularniejszym produktem bankowym. Szybkie pieniądze i niewielka liczba formalności przyciągają co roku miliony Polaków do banków aby zaciągać tak jak Ty niewielkie zobowiązania.

Najtańszy kredyt to nie tylko wysokość raty

najtańszy kredyt
Dostępny kalkulator pokazuje nie tylko raty kredytu, ale umożliwia także wybranie dodatkowych funkcjonalności. Uzyskasz informacje o kwocie prowizji, ratach równych albo malejących i całkowitym koszcie kredytu. Wpisując odpowiednie dane dowiesz się ile wyniesie Twoja pierwsza i ostania rata. Pamiętaj że banki sprawdzają historię kredytobiorcy, w przypadku problemów w BIK uzyskanie pożyczki gotówkowej może być utrudnione albo niemożliwe.

Korzystanie z kalkulatora online

Wystarczy że uzupełnisz pola formularza online. Podasz kwotę kredytu (pożyczki), okres spłaty oraz rodzaj rat – równe lub malejące. Zaznaczysz czy jesteś już klientem odpowiedniego banku. Masz możliwość wyboru także innych funkcjonalności dostępnych w zależności od aktualizacji systemu. Czyli min. kredytu bez zaświadczeń, bez zabezpieczeń, bez ubezpieczenia a nawet bez zgody współmałżonka. Pamiętaj iż w takich przypadkach koszt rat najtańszego kredytu gotówkowego może być odpowiednio większy. Jeżeli chcesz go obniżyć pomocne może być korzystanie z innych produktów banku. Wtedy część instytucji finansowych proponuje w kalkulatorze odpowiednio niższe raty.
Możesz wysłać wnioski do kilku banków aby zwiększyć Twoje szanse na przyznanie kredytu.

Wysłanie formularza kontaktowego

najtańszy kredyt ludzik
Źródło: flickr.com
Kolejny etap to przejście przez kalkulator na stronę banku i podanie swoich danych osobowych w wniosku. Zwykle są to: imię, nazwisko, PESEL, seria i nr dowodu osobistego oraz dane kontaktowe (telefon i e-mail).
Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo danych. Dostęp do tych informacji ma tylko wybrany bank, i użyje ich do skontaktowania się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty. Podczas kontaktu możesz zdawać pytania aby ustalić szczegóły. Zapytaj też o wysokość opłat powiązanych z kredytem gotówkowym i jego całkowity koszt.

9 komentarzy:

 1. Bardzo przydatny kalkulator. Dzięki temu możemy znaleźć najlepszą dla nas ofertę. Na pewno dla dużej liczby osób okaże się bardzo pomocny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie kalkulatory bardzo pomagają, zwłaszcza że banki mają różne oferty, a my różne możliwości, więc zawsze można samemu to zweryfikować i sprawdzić, żeby wybrać jak najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe porady wypisujecie, jak dla mnie rewelacja. Wybrać odpowiedni kredyt to nie taka prosta sprawa !

  OdpowiedzUsuń
 4. Czym mogę złożyć wnioski o kredyt gotówkowy w kilku bankach np. w trzech, z kalkulatora i wybrać najtańszą ofertę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak możesz wysłać kilka wniosków aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu gotówkowego.

   Usuń
 5. A co sądzicie o ofertach pozabankowych? Ja zastanawiam się właśnie nad jedną z takich ofert. Co prawda nie za duża to ma być pożyczka, jednak zawsze są to pieniądze i warto dobrze się zastanowić na każdą opcją. Do banku też na pewno się wybiorę

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wziąłem kredyt w Deutsche Bank i jestem zadowolony. Raty są całkiem przystępne jak na poziom moich zarobków a oprocentowanie też jest całkiem spoko. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. No niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Banki w ogóle zmieniają teraz swoje oferty, jak i łączą się, więc musimy mieć na uwadze, że niedługo rynek całkowicie może się zmienić, a czy na lepsze, to nie wiadomo. Dlatego ja nigdy sam nie pożyczam pieniędzy. Korzystam z ofert firm takich jak Polski Kredyt EU , gdzie wiem, że mi doradzą i nie wybiorą niekorzystnego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bez wątpienia trzeba uważać. Ja mimo wszystko sądzę, że pożyczki cholernie ułatwiają życie i niejednokrotnie pozwalają wyciągnąć kogoś z kłopotów. W dzisiejszych czasach nie ciężko o mandat, utratę pracy czy wysoki rachunek za przypadkowe połączenia telefoniczne - kredyt pomaga nam uchronić się od takich rzeczy. I to jest fajne.

  OdpowiedzUsuń