środa, 9 marca 2016

ING Bank Śląski zmienił rynek bankowości w Polsce

W mediach często pojawiają się reklamy produktów bankowych.

Dzięki temu każdy jest w stanie zorientować się w dostępnej na rynku ofercie i znaleźć to, czego w danej chwili potrzebuje. Jednym z banków, którego działania istotnie wpłynęły na Polski sektor finansowy jest ING Bank Śląski.

Zarówno działania marketingowe, jak i rozwiązania rozwojowe zasłużyły na wiele nagród i wyróżnień, jakie bank zebrał w konkursach krajowych i zagranicznych.

Oferta banku z lwem dla osób fizycznych


Oferta kont bankowych dla osób fizycznych ciągle się rozszerza. Trudno się temu dziwić. To oczywiste, że z biegiem czasu zmieniają się wymagania i potrzeby tej grupy klientów. Jeszcze kilka lat temu w celu założenia konta osobistego czy dokonania przelewu, konieczne było udanie się do banku. Dziś sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Coraz bardziej popularna staje się bankowość elektroniczna. Cieszy się też rosnącym zaufaniem ze strony klientów w różnym wieku. Jej najważniejszą zaletą jest możliwość przeprowadzania większości operacji bankowych przez Internet. Takiego właśnie rozwiązania coraz częściej szukają klienci, wpisując na przykład w wyszukiwarki internetowe hasło ing opinie klientów.

Otwarcie rachunku w ING Banku Śląskim


Rachunek direct w ING Banku Śląskim można otworzyć za darmo, a z jego używaniem również nie wiążą się wysokie opłaty. Za większość podstawowych operacji, takich jak przelewy czy wypłaty z bankomatów z logo banku klienci również nie zapłacą. Bank w ramach prowadzenia rachunku oferuje wiele innych korzystnych rozwiązań. Wymienić tu należy kartę zbliżeniową, konto oszczędnościowe oraz dostęp do nowoczesnego i bezpiecznego systemu bankowości elektronicznej. Kto zdecyduje się na zainstalowanie aplikacji mobilnej banku ing, może bez przeszkód płacić za zakupy, korzystając z kilku form płatności mobilnych.
freeimages.com

Konto Direct i opłaty


Posiadanie konta osobistego to dla wielu osób sprawa oczywista. Istotne jest, aby opłaty związane z posiadaniem i używaniem rachunku były jak najniższe. Dlatego przed złożeniem wniosku o otwarcie konta w danym banku, warto dobrze zapoznać się z aktualną taryfą opłat i prowizji. Na rynku istnieje wiele banków, które oferują bardzo zróżnicowane produkty, a co z tym związane, również i ceny. Chcąc znaleźć rachunek jak najbardziej dopasowany do własnych potrzeb, niektórzy szukają porad w sieci. Postępują tak zwłaszcza osoby, którym zależy na posiadaniu konta, które umożliwia przeprowadzanie większości operacji drogą internetową. Rachunki tego typu są proste w obsłudze oraz zwykle tańsze niż tradycyjne. Dobry przykład stanowi właśnie konto direct w banku ing. Klient nie płaci za jego prowadzenie, za przelewy krajowe czy wypłaty z określonych bankomatów. Kto zdecyduje się założyć ten rachunek, zyskuje dostęp do nowoczesnej i bezpiecznej bankowości internetowej, a także do konta oszczędnościowego. Chętni mogą ponadto korzystać z aplikacji mobilnej, co jeszcze bardziej ułatwi zarządzanie własną gotówką. Wracając jednak do opłat dla rachunku Direct, z przyjemnością mogę stwierdzić, iż to konto jest obecnie jednym z najtańszych w utrzymaniu na rynku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz