czwartek, 4 lutego 2016

Bank Smart konto dla mobilnych

Od lat zachodzi zmiana sposobu życia Polaków. Coraz więcej osób planuje lub już pracuje i mieszka za granicą. Czymś normalnym są wymiany międzynarodowe studentów, podróżowanie. W ślad za tymi zmianami winny iść zmiany w zakresie bankowości. Nie wystarczy już, bowiem zwykłe konto. Gdy klient może bez problemu podróżować i pracować w dowolnym miejscu na ziemi, jego bank powinien mu umożliwić łatwy dostęp do pieniędzy i wszelkich usług bankowych. Takiej formy nowoczesności wymagamy obecnie. Rachunku który można otworzyć online i zarządzać nim z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu i smartfona.

Fot: Bank Smart

Era klientów mobilnych


Banki zatem idą z duchem czasu i dostosowują swoje usługi do potrzeb swoich nowych klientów, którzy są zdecydowanie bardziej mobilni niż poprzednie pokolenia. Jednym z takich przykładów jest stworzone przez Bank Smart konto, które w całości dostosowane jest na smartfony i inne urządzenia mobilne. Korzystanie z niego jest możliwe niezależnie gdzie się znajdujemy. Ponadto istnieje także możliwość łatwego płacenia w strefie euro oraz darmowy dostęp do bankomatów za granicą. Dzięki temu można posiadać konto w polskim banku i dysponować środkami za granicą, bez konieczności zakładania dodatkowego konta w kraju, w którym aktualnie przebywamy. Te cechy ROR-u sprawiają, że opinie o Banku Smart są w większości pozytywne wśród klientów. Zaś samo konto jest zakładane przez coraz to większą liczbę Polaków.
Rachunek który znany jest jako Smart Konto możesz otworzyć online albo poprzez wizytę kuriera, który przywiezie bezpłatnie umowy z banku do Twojego domu. Wypełnienie wniosku dość mocno uproszono i zajmie Ci to kilka minut.

Oferta Smart Konta jedną z najlepszych na rynku

Źródło: Bank Smart

Jak widać Bank Smart konto stworzył specjalnie z myślą o osobach, które cenią sobie niezależność i dowolność wyboru miejsca pracy i życia. Dotyczy to zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Wszak nawet małe biznesy stają się coraz mniej lokalne, a coraz bardziej globalne. Dzięki sieci Internet sprzedaż produktów do innych krajów nie jest żadnym problemem. Podobnie ich zakup. Jedyne, co jest do tego potrzebna do właściwa usługa bankowa, która umożliwi łatwe zawierania transakcji z każdego miejsca na świecie. Takie zmiany w bankowości są odpowiedzią na potrzeby nowych klientów. Coraz większa mobilność ludzi wymaga by bank także stał się bardziej mobilny. By był tam gdzie jego klient. Niektóre banki już dostrzegły, że ich usługi muszą ulec zmianie. Bank Smart konto stworzył we właściwym momencie, wyprzedzając nieco swoich konkurentów. Zmianom jednak będą ulegać powoli wszystkie banki. Nie mogą sobie, bowiem pozwolić na stratę klientów. Rynek usług finansowych nie był jeszcze dotąd tak obiecujący.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz